JAUNŲJŲ POLICININKŲ MOKYKLĖLĖ – STARTAS BŪSIMAI KARJERAI

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio r. policijos komisariate vykusi popietė gruodžio 1-ąją tapo neįprastai kitokia, nes čia į susitikimą su pareigūnais rinkosi jaunimas, norintis tapti „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ (toliau- JPM) dalyviais. Visi atvykusieji buvo tvirtai apsisprendę lankyti šią mokyklėlę, nes čia jiems bus suteikta galimybė dalyvauti karjeros orientavimo mokymuose, pamatyti, kaip dirba policijos pareigūnai bei susipažinti su kitų teisėsaugos institucijų vykdoma veikla bei ten dirbančiais darbuotojais.

Projekto metu moksleiviams žadami ne tik įdomūs susitikimai, bet ir ekskursijos bei sportinės draugiškos varžybos tarp JPM dalyvių ir policijos pareigūnų, nes pokalbio ir prisistatymų metu sužinojome, kad yra puikių sportininkų, muzikantų ir meniškų žmonių.

 IMG_5271

Šis karjeros orientavimo projektas, Lietuvoje pirmą kartą startavęs 2014 metais, 2015 metais atkeliavęs ir į Marijampolės apskritį, sudomino nemažai jaunų vilkaviškiečių. Šiais metais dalyvauti panoro 46 moksleiviai iš Vilkaviškio rajono mokymo įstaigų. Tai 14-18 metų jaunimas, kurie projekto metu bus supažindinti su pagrindinėmis policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų profesijomis.

Bendruomenės pareigūnė V. Grybauskienė pirmojo JPM susitikimo metu su šios mokyklėlės dalyviais aptarė dalykus, kurių bus mokomasi, mokymosi tvarką, drausmę, lankomumą, taip pat informavo, kad projekto pabaigoje, kuris tęsis iki 2017 metų gegužės 30 d., moksleiviai privalės laikyti įgytų žinių patikrinimo testą, o baigusieji šią pilietiškumo programą gaus diplomus apie dalyvavimą šiame projekte.

Pareigūnai sveikina Jaunųjų policininkų mokyklėlės dalyvius ir linki jiems sėkmės.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>