Kviečiame – dinaminės jogos šokis su Urte

Jogos šokis – ekspresyvus, spontaniškas bei dinamiškas jogos pozų atlikimas su šokio elementais. Tai kūrybingos judesių sekos, girliandos, kur judesiai yra plaukiantys vienas į kitą, sinchronizuoti su giliu kvėpavimu bei muzika.

Atliekant dinamiškus jogos šokio judesius dirba visi jūsų kūno raumenys, todėl stiprinsite savo kūną nuo galvos iki pirštų galiukų.
Išmoksite atrasti harmoningą santykį su savo kūnu, judėti plastiškai, grakščiai, pakoreguosite laikyseną bei judesių koordinaciją.

Šios treniruotės yra energetiškai gyvybingos, atrasite naują judėjimo džiaugsmą išmoksite ne tik lavinti bei tobulinti savo kūną bet ir mėgautis kiekviena šio proceso minute.

Dinaminė joga yra puiki mankšta sąnariams, raumenų stiprinimui, lanktumui, o svarbiausia puiki saviraiškos forma, kurianti pozityvią energiją, bei super smagią nuotaiką! :)

Užsiėmimus veda Urtė Skrodenytė – šokėja, choreografė, mokytoja, 2013m. diplomuota Šokio bakalauru. Middlesex Universitete Londone studijavo šiuolaikinį šokį bei choreografiją.Dinaminės Jogos užsiėmimus bei barre metodo treniruotes vedė Jogos bei sveikatingumo studijoje “Flow of Life” Londone.
Pirmas užsiėmimas – nemokamas. Išbandykite!
Renkamės Klaipėdos g. 6 , 4 aukštešeštadienį 11 val.ryte.
Būtina išankstinė registracija info@novihomines.lt arba 860516804 .

Renginys Facebooke.

Dinaminės jogos užsiėmimas su Urte 2015 02 07

Dinaminės jogos užsiėmimas su Urte 2015 02 07

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>