„NERŪKYMO DIENA“ konkurso laureatai. Trumpametražiai filmai „Kodėl rūkyti yra blogai?“

SVEIKINAME :

1 vietos nugalėtoją trumpametražių filmukų konkurse „Kodėl rūkyti yra blogai?“ filmuką “Pasaka ne pasaka”. Laimėjo Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniai. Sveikiname ir kviečiame visus pažiūrėti nugalėtojų sukurtą įtraukiantį, originaliai parengtą ir smagų filmuką-pasaką!

Pasaka ne pasaka

Pasaka ne pasaka

***

2 vietos nugalėtoją trumpametražių filmukų konkurse „Kodėl rūkyti yra blogai?“! Džiagiamės Jūsų gebėjimu įsijausti į skirtingus vaidmenis, idėjos novatoriškumą bei įdomiai ir originaliai perteiktą informaciją apie rūkymo žalą! Laimėjo Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniai.

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniai

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniai

***

3 vietos nugalėtojus trumpametražių filmukų konkurse „Kodėl rūkyti yra blogai?“! Laimėjo Kauno Šančių vidurinės mokyklos mokinys. Vertiname Jus už idėjos originalumą, kūrybiškumą bei skatinimą nerūkyti!

'Tricking Without Smokes' . Kauno Šančių vidurinės mokyklos mokinys.

‘Tricking Without Smokes’ . Kauno Šančių vidurinės mokyklos mokinys.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>