Vilkaviškiečių pažintis su kriminalinės policijos veikla

Vilkaviškio „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ (toliau JPM) dalyviai susitikimo metu su Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnais sužinojo apie veiklą kurią jie vykdo, kokia tai svarbi tarnyba nuo kurios priklauso tolimesnis nusikaltimų išaiškinimas.IMG_5444 IMG_5446 IMG_5464 IMG_5468, JPM kuratorė, mokyklėlės dalyvius supažindino su nepilnamečių baudžiamosios atsakomybės ypatumais bei priminė už kokias nusikalstamas veikas gali būti taikomi Baudžiamojo kodekso straipsniai nepilnamečiams.

Kriminalistinių tyrimų pareigūnų veiklą pristatė iš Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atvykęs Kriminalistinių tyrimų skyriaus specialistas Virginijus Jočys, kuris kalbėjo apie įvykio vietos apžiūrą, įvairių pėdsakų paiešką, fiksavimą, jų paėmimą. Kalbėta ir apie asmenų daktiloskopavimą, DNR ėminių ir kvapų pėdsakų paėmimą bei kita. Taip pat jaunimui buvo papasakota ir apie tai kaip dirba kiti kriminalinės policijos padaliniai.

Susirinkusiems visa tai buvo nauja bei smalsu kuo daugiau sužinoti. Matėsi, kad juos tai labai sudomino. Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas norėjo išbandyti tai ką įvykio vietoje atlieka šie pareigūnai ir prisiminimui noriai darėsi savo pirštų ir plaštakos antspaudus.

Marijampolės apksr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>