Vilkaviškio JPM susitikimas su Imuniteto tarnybos pareigūnais

Paskaitos, kuri vyko vasario 2 dieną, laukė didžioji dauguma jaunimo. Tai buvo susitikimas su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininku Gintaru Čekanavičiumi, kuris ne tik supažindino jaunuolius su Imuniteto tarnybos veikla, pasakojo apie pasitaikančias korupcijos apraiškas policijoje, bet ir kalbėjo apie įvairius apribojimus ir kitas kliūtis, tai yra apie jaunų žmonių padarytus administracinius teisės pažeidimus, kurie gali įtakoti priežastis jaunuoliams neišduoti siuntimo mokytis Lietuvos Policijos mokykloje ar Mykolo Romerio universitete Viešojo saugumo fakultete.

IMG_5474

Šio susitikimo metu bene daugiausia buvo kalbama apie motyvaciją, renkantis šią profesiją. Jaunuoliai teigė, kad ši informacija jiems yra be galo svarbi ir naudinga, na, o išgirsta informacija jie pasidalins su savo bendraamžiais norinčiais rinktis policijos pareigūno profesiją.

IMG_5475

Jaunimą taip pat domino darbo specifika policijoje. Todėl buvo paminėta ir kitos svarbios priežastys, dėl kurių pareigūnai negali būti priimami į tam tikras tarnybas policijoje, nes tai įtakoja daugelis faktorių, tokių kaip artimų giminaičių teistumai už tam tikrus nusikaltimus, dalyvavimas nusikalstamose grupuotėse bei kita.

Artimiausiu metu jaunųjų policininkų mokyklėlės dalyviai turės galimybę susipažinti ir su kitų teisėsaugos institucijų vykdoma veikla bei ten dirbančiais darbuotojais. Projekto metu moksleivių laukia ne tik susitikimai su teisėsaugos institucijų darbuotojais, bet ir ekskursijos.

Tikimės, kad jaunųjų policininkų mokyklėlė suformuos teigiamą moksleivių požiūrį į teisėsaugos institucijas, jaunieji visuomenės nariai bus paskatinti įsijungti į aktyvią prevencinę veiklą, pranešti apie daromus nusikaltimus, na, o ateityje tapti teisėsaugos pareigūnais.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>