Novi Homines - Pilietiškumą skatinanti asociacija

Nerūkymo diena

Organizuotas konkursas visos Lietuvos moksleiviams, kurio tikslas - atkreipti dėmesį į rūkymo žalą, skatinti kūrybišką moksleivių mąstymą kovoje su rūkymu.
Konkurse sudalyvavo 900 moksleivių, atsiuntė mums savo piešinius, rašinius, video filmus, atvaizduojančius rūkymo žalą.
Apdovanojimų ceremonija vyko Vilniaus mokytojų namuose, koncertavo A. Novikas ir grupė "Hi 5", laureatams buvo įteikti rėmėjų prizai (knygos, saldainiai, bilietai į pramogų parką, šokių studijos abonementai), įteiktas pagrindinis prizas - 100 eurų.
Tarp laureatų buvo ir kauniečių: Gintarė Škėmaitė (Kauno Antano Smetonos gimnazija), Vismantas Kavaliauskas (Kauno Šančių vidurinės mokykla), Michail Semenišin, Povilas Borkovskij, Jonas Kuzminas (Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija)Debora Gvazdikaitė, Ramunė Blankaitė, Matas Mikalauskas, Evelina Velykytė (Kauno moksleivių techninės kūrybos centras)

Informacija apie konkursą

Konkurso laureatai trijose amžiaus kategorijose:

  1. http://novihomines.lt/blog/?p=39
  2. http://novihomines.lt/blog/?p=87
  3. http://novihomines.lt/blog/?p=108

Apdovanojimų ceremonijos akimirkos

Tai padaryti gali adresu: Kaune, Laisvės al. 99A ; Vilniuje: Klaipėdos g. 6-406. Taip pat sek naujienas Facebook'e, dalyvauk didžiuosiuose miestų renginiuose ir ieškok geltonomis kepurėlėmis pasipuošusių savanorių - pasirašyk pas juos! Beje, jau greitai balsuoti galėsite internetu!

Kiti projektai: